Wynajem osuszaczy Białystok

Miki Podnośniki > Wynajem osuszaczy Białystok

Właściciele rożnego typu budynków doskonale zdają sobie sprawę z tego, że zdarzają się w ich eksploatacji sytuacje, które wymagają szybkich reakcji, zdecydowanych działań, przemyślanych rozwiązań. Jedną z nich jest pojawienie się wilgoci czy nawet wody.

Wynajem osuszaczy w zależności od potrzeb

Pomieszczenia wymagają osuszania w wyniku działania czynników naturalnych i antropogennych. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z niekontrolowanym żywiłem powodzi, w drugim – z nieprawidłowościami dotyczącymi funkcjonowania wytworów ludzkiej pracy. Może wtedy dojść do:

  • zalania w wyniku awarii instalacji wodnych,
  • pojawienia się wilgoci technologicznej, czyli takiej, która powstaje jako efekt niewłaściwie przeprowadzonego tynkowania czy wylewki.

W takich sytuacjach konieczne jest fachowe osuszanie pomieszczeń, w wyniku którego będą one mogły być użytkowane w bezpieczny dla człowieka sposób. W tym celu przygotowaliśmy ofertę optymalnie dobranych do kryzysowych sytuacji urządzeń osuszających. Obejmuje ona:

  • wynajem osuszaczy kondensacyjnych,
  • wynajem cyrkulatorów,
  • wynajem wiatraków,
  • wynajem nagrzewnic.

Osuszacze, które wypożyczamy są maszynami cieszącymi się dużym uznaniem w branży. Dbamy o ich stan techniczny, by były gotowe do systematycznego użytkowania. Aby jak najefektywniej mogły pełnić swoją rolę w trudnych niekiedy warunkach technicznych, proponujemy także wynajem agregatu prądotwórczego, by uniezależnić ich działanie od stanu instalacji elektrycznej. A jeśli problem z wilgocią pojawia się w wysokich, trudno dostępnych partiach, warto też pomyśleć o wynajmie zwyżek.

Efektywne osuszanie pomieszczeń

Efektywne osuszanie pomieszczeń

Wstępem do osuszania jest szereg czynności, które optymalizują całą procedurę. Należy przeprowadzić:

  • pomiar temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniu,
  • określić stopień wilgotności ścian i posadzek,
  • oszacować wielkość powierzchni.

Na podstawie tych parametrów precyzyjnie dobierany jest osuszacz, którego działanie będzie skuteczne oraz bezpieczne, a także przeprowadzone w możliwie najkrótszym czasie. Aby dowiedzieć się, jak usprawnić ten proces polecamy poznanie 7 zalet profesjonalnego osuszania, które omawiamy na naszym blogu.

W osuszaniu działamy kompleksowo

Jeśli pomieszczenia w dyspozycji naszych Klientów wymagają osuszenia, służymy radą dotyczącą tego, który z wypożyczanych przez nas osuszaczy będzie najbardziej wydajny – zapraszamy do kontaktu. Wstępne informacje przedstawiamy na naszym blogu we wpisie: Kiedy i jaki osuszacz wynająć (cyrkulatory, wiatraki, nagrzewnice – porównanie).