Wynajem zwyżki Białystok

Miki Podnośniki > Prace wysokościowe Białystok > Wynajem zwyżki Białystok

Zwyżki, czyli podnośniki, znajdują szerokie zastosowanie w różnego typu specjalistycznych pracach odbywających się na wysokościach. Z oferty MIKI-podnośniki w tym zakresie korzystają firmy oraz osoby prywatne. Umożliwiają one wykonanie precyzyjnych działań pond 1 m nad powierzchnią ziemi czy podłogi w sposób, który gwarantuje bezpieczeństwo i satysfakcjonujący rezultat.

Specjalistyczne zwyżki do wynajęcia

Zwyżki typu: nożycowego, teleskopowego lub przegubowego, spalinowe lub elektryczne często spotykane są obecnie na terenach budowy, ponieważ są dużo efektywniejsze niż klasyczne, nieporęczne rozstawiane rusztowania. Praca ze zwyżkami jest nie tylko bardziej komfortowa, ale też wydajniejsza. Ponieważ wszystkie maszyny dźwignicowe mają możliwość swobodnego poruszania się w pionie i poziomie oraz przenoszenia ładunków na dowolnych wysokościach, stają się niezastąpione przy zleceniach obejmujących prace:

  • dekarskie (naprawa, czyszczenie, malowanie dachów),
  • naprawcze (malowanie i czyszczenie rynien),
  • porządkowe (mycie okien, elewacji, montaż siatek przeciw ptakom),
  • interwencyjne (odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, wycinka drzew).

Jeśli zachodzi taka potrzeba, zwyżkę można wynająć wraz z doświadczonym operatorem.

Wybierz białostockich fachowców od pracy ze zwyżkami

Nasi fachowcy zyskali uprawnienia honorowane przez Urząd Dozoru Technicznego – ukończyli kurs obejmujący widzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą obsługi różnych modeli zwyżek (przewoźnych, samojezdnych, wolnobieżnych). Dzięki temu są świetnie przygotowani do wykonywania zleconych im zadań – nawet w najtrudniejszych warunkach, niezależnie od wysokości, na której wykonywana jest praca i warunków panujących wokół.

Szczególna uwagę zwracamy na bezpieczeństwo, dlatego nasze zwyżki są pod stałą opieką konserwatorów, którzy dbają o aktualność ich przeglądów technicznych i stałą gotowość do pracy.

profesjonalna zwyżka do wynajęcia

Profesjonalne zwyżki na wyciągnięcie ręki

Wynajem zwyżek w Białymstoku jeszcze nigdy nie był ta prosty – wystarczy skontaktować się z MIKI-podnośniki, by dobrać sprzęt adekwatny do potrzeb i planowanych działań – nasi pracownicy kompetentnie podpowiedzą, jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej. Maszyny, które wynajmujemy odznaczają się:

  • dużą mobilnością,
  • łatwością operowania nimi,
  • bezpieczeństwem pracy.

Ci, którzy z nich korzystali wiedzą, że gwarantują one terminowe, bezproblemowe wykonanie zadania.

Dla nas liczy się satysfakcja Klientów

Zwyżki wynajęte w MIKI-podnośniki znane są z niezawodności. Umożliwiają równie wydają, a przy tym bezpieczną dla operatora i otoczenia, w którym prowadzone są działania, pracę. Zależy nam na tym, by Klienci otrzymywali do dyspozycji maszyny, które podołają również nietypowym zadaniom – takie właśnie są nasze zwyżki. Zainteresowanych ich wynajęciem zapraszamy do kontaktu – telefonicznego, mailowego lub osobistego.