Wynajem podnośników koszowych Białystok

Miki Podnośniki > Prace wysokościowe Białystok > Wynajem podnośników koszowych Białystok

Wykonując powierzone nam zadania, korzystamy niekiedy z podnośników koszowych. Nasze doświadczenie pokazuje, że są sytuacje, w których nasi Klienci chcą z wysokościami mierzyć się sami – dla nich właśnie przygotowaliśmy ofertę wynajmu profesjonalnych podnośników typu koszowego, które z powodzeniem zastępują nieekonomiczne tradycyjne rusztowania. Te cieszące się zasłużoną popularnością maszyny dźwignicowe umożliwiają swobodne przemieszczanie się gondoli (kosza) w płaszczyźnie pionowej i poziomej na różnych wysokościach.

Wynajmij niezawodny podnośnik koszowy

Od początku naszej działalności urządzenia, które wypożyczamy, wykonały na różnych wysokościach setki zadań, spełniając nawet najbardziej nietypowe oczekiwania Klientów. Za sprawą przegubowej, przegubowo-teleskopowej bądź teleskopowej konstrukcji pracujący na nich fachowcy mogą dotrzeć do wysoko położonych, trudno umiejscowiony lokalizacji tak, by wykonać zadanie w optymalny sposób – niezależnie od warunków pracy czy panującej aktualnie aury.

Wynająć u nas można:

  • podnośnik koszowy wolnobieżny,
  • podnośnik koszowy samojezdny.

Opcjonalnie możliwe jest wynajęcie sprzętu z wykwalifikowanym operatorem.

Dzięki technicznym możliwościom podnośników koszowych  bezproblemowo przebiegają prace:

  • montażowe (siatki lub kolce antyptak),
  • budowlane (malowanie dachów, malowanie rynien),
  • porządkowe (czyszczenie dachów, czyszczenie rynien, mycie elewacji czy okien),
  • interwencyjne (wycinka drzew, odśnieżanie dachów).

Współpracuj z certyfikowanymi fachowcami z Białegostoku

Nasi pracownicy zostali właściwie – teoretycznie i praktycznie – przygotowani do pracy z podnośnikami typu koszowego – ukończyli wymagany kurs obsługi podestów ruchomych różnego typu i zdali egzamin przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego, zyskując tym samym certyfikat potwierdzający ich uprawnienia.

wynajem podnośników koszowych

Podnośniki koszowe pod nadzorem

Bezpieczeństwo jest dla nas kwestią priorytetową. Dlatego też regularnie serwisujemy nasz sprzęt. Każdy nasz podnośnik ma aktualny przegląd techniczny. Dzięki temu, wiemy, że w każdej chwili jest gotowy do pracy – wielu naszych białostockich Klientów przekonało się już, że z profesjonalnym sprzętem i doświadczonym zespołem fachowców od pracy na wysokościach zlecenia wykonywane są szybko i terminowo, a jakość wykonanych zadań nie pozostawia miejsca na zastrzeżenia.

Maszyny te wyróżniają się:

  • dużą wydajnością pracy,
  • zwrotnością,
  • komfortowymi możliwościami operowania nimi.

Spełniamy potrzeby naszych Klientów

MIKI-podnośniki jest synonimem urządzeń typu koszowego, które pozwalają na bezpieczne wykonywanie rozmaitych prac na wysokości powyżej 1 metra nad poziomem podłoża. Dbamy o to, by nasi Klienci byli usatysfakcjonowani współpracą z nami – oferujemy atrakcyjne ceny i sympatyczną obsługę. Zapraszamy do kontaktu i  współpracy.