Prace na linach Białystok

Miki Podnośniki > Prace wysokościowe Białystok > Prace na linach Białystok

Prace na linach zyskują coraz większą popularność – pozwalają na dotarcie do miejsc, do których trudno byłoby się dostać w inny sposób, by wykonać tam precyzyjne czynności tak, by ich efekt był satysfakcjonujący. W firmie MIKI mieszczącej się w Białymstoku wykorzystujemy te nowoczesne techniki, by wykonywać rozmaite usługi obejmujące prace na wysokości, sprzątanie, poboczne prace budowlane.

Zakres prac wykonywanych na linach

Dostęp linowy umożliwił nam przygotowanie szerokiej oferty, z której korzystają osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Praca z dostępu linowego zaliczane jest do prac wysokościowych, scharakteryzowanych w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. jako działania wykonywane na wysokości co najmniej 1 m nad poziomem podłogi bądź ziemi.

Prace na linach, które można zlecić naszej firmie MIKI to:

Białostocka ekipa przygotowana do pracy na linach

Alpiniści przemysłowi z naszej ekipy to wszechstronni specjaliści odznaczający się na rynku usług wysokościowych:

  • przygotowaniem do efektywnej pracy w trudnych warunkach, właściwych wysokim wysokościom, potwierdzonym przez stosowne certyfikaty uprawniające do wykonywania zawodu,
  • wykorzystywaniem w codziennej pracy certyfikowanego sprzętu, spełniającego branżowe normy (PN, EN, CE), doświadczeniem, sprawnością i szybkością reagowania na zmieniającą się sytuację.

Więcej o naszych predyspozycjach i przygotowaniu do pracy na linach przeczytać można na naszym formowym blogu w artykule: Jak się szkolimy, by profesjonalnie wykonywać prace alpinistyczne.

mycie okien wieżowca

Na linach i na wysokości, zawsze bezpiecznie i zgodnie z przepisami

Nasza praca jest efektywna, ponieważ jest bezpieczna – i na górze, ponieważ na co dzień stosujemy metodę niezależnych zabezpieczeń, i na dole – gdzie znajduje się członek ekipy odpowiedzialny za pomoc kolegom, wykonującym zadania na linach i zabezpieczający teren przed nieprzewidzianym wtargnięciem przechodniów czy przypadkowych ludzi.

By poznać specyfikę wykonywanych przez nas zleceń, warto przeczytać na naszym blogu: Normy w pracy na wysokościach, czyli kilka słów o tym, jak dbamy o bezpieczeństwo, cz. 1 oraz Normy w pracy na wysokościach, czyli kilka słów o tym, jak dbamy o bezpieczeństwo, cz. 2.

Fachowcy od pracy na linach zawsze do usług

Jesteśmy kompetentni i elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych Klientów – ich zadowolenie jest dla nas priorytetowe, dlatego dokładamy wszelkich starań, by bez zarzutu wykonywać powierzone nam obowiązki. A ponieważ o pracy na linach wiemy wszystko – wychodzi nam to znakomicie – zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne z Białegostoku i okolic.