Prace wysokościowe Białystok

Miki Podnośniki > Prace wysokościowe Białystok

Zakres prac wysokościowych oferowanych przez firmę MIKI w pełni odpowiada wymaganiom białostockiego rynku usług alpinistycznych. Dynamicznie odpowiadamy na potrzeby Klientów, śledzimy branżowe trendy i nowinki, dlatego na Podlasiu jesteśmy bezkonkurencyjni.

Prace wysokościowe na najwyższym poziome w Białymstoku

Określenia praca na wysokości używamy zawsze wtedy, kiedy odnosimy się do działań przeprowadzanych na powierzchni, która znajduje się minimum 1 metr nad poziomem ziemi (na zewnątrz) lub podłogi (wewnątrz). Zasady wykonywania prac na wysokości zostały dokładnie określone w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 r., nr 169, poz. 1650).

Odnoszą się one do wszelkich czynności wykonywanych na:

 • konstrukcjach budowlanych: prywatnych (jedno- i wielorodzinnych), użytkowych, sakralnych, przemysłowych (halach, silosach, różnego rodzaju zbiornikach),
 • mostach, kładkach,
  przy wykorzystaniu:

  • drabin (rozstawnych oraz przystawnych),
  • różnego rodzaju zwyżek i podnośników koszowych,
  • możliwości, które daje praca na linach.

Wysoki standard świadczonych przez nas usług wynika z tego, że w codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie z materiałów oraz środków posiadających polskie i europejskie certyfikaty.

Wybierz specjalistów, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem do pracy na wysokości

Nieustannie inwestujemy w jakość naszej pracy, dlatego wybraliśmy wykwalifikowanych członków załogi, której powierzyliśmy renomowany sprzęt alpinistyczny umożliwiający wykonywanie zadań niemożliwych do wykonania przy wykorzystaniu technik tradycyjnego dostępu. Zaliczamy do nich:

 • wycinkę drzew – prace interwencyjne tego typu wykonujemy w mieście (gdy drzewa, konary czy gałęzie stanowią zagrożenie dla pieszych czy konstrukcji budynku) i poza nim (jeśli pojawia się zagrożenie dla ruchu drogowego); usuwamy całe drzewa lub te ich części, które stanowią niebezpieczeństwo;
 • odśnieżanie dachów – prace porządkowe w warunkach zimowych wymagają szczególnego podejścia: szybkiej reakcji i bezpiecznych procedur. Działanie w okresie zimy mamy szczegółowo opracowane.

Wszystkie nasze zlecenia traktujemy indywidualnie i to właśnie gwarantuje powodzenie naszych działań. Ich uzupełnieniem jest oferta wynajmu podnośników i zwyżek przeznaczona dla tych, którzy samodzielnie będą się zmagać z wysokościami.

Prace wysokościowe w praktyce i w teorii

Tę część naszej działalności przybliżamy w artykułach na naszym formowym blogu. Warto tam przeczytać:

 • Normy w pracy na wysokościach, czyli kilka słów o tym, jak dbamy o bezpieczeństwo, cz. 1;
 • Normy w pracy na wysokościach, czyli kilka słów o tym, jak dbamy o bezpieczeństwo, cz. 2;
 • Jak się szkolimy, by profesjonalnie wykonywać prace alpinistyczne.

Jesteśmy merytorycznie i technicznie przygotowani, by sprostać wymaganiom naszych Klientów – zapraszamy do kontaktu – współpraca z nami może być tylko udana.

Zadzwoń