Montaż siatki przeciw ptakom Białystok

Miki Podnośniki > Prace budowlane Białystok > Montaż siatki przeciw ptakom Białystok

Żyjące w miastach ptaki, np. gołębie, mogą zakłócać codzienne funkcjonowanie przestrzeni miejskiej i domowej, a także niszczyć niektóre elementy architektoniczne, elewacje. Aby ograniczyć ich ingerencję, warto zdecydować się na zamontowanie siatki na ptaki.

Gdzie mocujemy siatki przeciw ptakom?

Siatki zabezpieczające przed ptakami wybierane są przez właścicieli domów jednorodzinnych, administratorów budynków wtedy, kiedy z różnych względów nie jest możliwe zamontowanie kolców lub odstraszaczy dźwiękowych, które kłopotałyby sąsiadów. Siatki zabezpieczające przed niepożądanymi ptakami polecane są do zamontowania na:

 • balkonach, tarasach, loggiach niezależnie od ich wielkości,
 • oknach.

Spełniają swoje funkcje na obiektach różnego przeznaczenia:

 • domach, blokach,
 • różnego typu wnękach, dziedzińcach,
 • budynkach użyteczności publicznej,
 • sklepach małych i dużych,
 • obiektach przemysłowych, halach, fabrykach,
 • dworcach, stacjach kolejowych,
 • zabytkach,
 • kościołach i innych miejscach sakralnych,
 • mostach, wiaduktach.

Dodatkową korzyścią wynikającą z zamontowania siatek typu antyptak jest zabezpieczenie balkonu przed wypadnięciem niedużych zwierząt domowych.

Siatka przeciw ptakom – rozwiązanie trwałe i skuteczne

Zabezpieczenie przed ptakami, które montujemy, wykonane są z dobrej klasy materiałów, dzięki czemu są trwałe i pełnią swoje funkcje przez wiele lat, są odporne na uszkodzenia i wpływ warunków klimatycznych. Elementy metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej, przez co nie ulegają zniszczeniu.

Nasi Klienci najczęściej wybierają siatki w kolorze neutralnym – beżowym lub kolorze piaskowym, który nie rzuca się w oczy i nie wpływa na walory wizualne posesji, tym bardziej, że siatki umieszczane są na ogół na tyle wysoko, że wtapiając się kolorystycznie w otoczenie, stają się praktycznie niewidoczne.

sitaka odstrasząjaca ptaki

Siatki przeciw ptakom montujemy metodami alpinistycznymi

Wykorzystanie technik pracy na linach, pozwala naszym fachowcom z Białegostoku sprawnie poruszać się w obrębie wysoko zlokalizowanych miejsc, które upodobali sobie skrzydlaci intruzi, a do których dostęp technikami tradycyjnymi byłby niemożliwy lub wpływałby na efektywność prac – zaznaczmy, że siatki trzeba montować dokładnie, by ptaki ich nie usunęły z miejsc, na których zwykły przesiadywać czy gniazdować.

Siatka na ptaki z montażem Białystok i okolice

Nasi montażyści dysponują wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają im doradzić w kwestii doboru optymalnego zabezpieczenia przeciw niepożądanej obecności ptactwa. Po zapoznaniu ze specyfiką obiektu, którego dotyczy zlecenie, dobierają metody montażu, za sprawą których cały proces przebiegnie szybko i bez inwazji w strukturę obiektu. Jeśli usługa profesjonalnego zabezpieczenia przed ptakami to coś czego szukasz to zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu  609 462 524

Zadzwoń