Montaż kolców na ptaki Białystok

Miki Podnośniki > Prace budowlane Białystok > Montaż kolców na ptaki Białystok

Ptaki, które przesiadają na terenie miejskich posesji potrafią uprzykrzyć życie osobom w nich mieszkającym lub  pracującym. Ponadto niszczą i zabrudzają elewacje i dekoracyjne elementy architektoniczne. Nie jesteśmy jednak wobec nich bezsilni. Z pomocą przychodzą specjaliści z firmy MIKI, którzy wielu mieszkańcom Białegostoku pomogli już poradzić sobie z niepożądaną obecnością miejskiego ptactwa, np. z gołębiami.

W jakich miejscach montujemy kolce przeciw ptakom?

Jako odstraszacie partactwa stosuje się siatki, urządzenia dźwiękowe oraz kolce. Efekt ich zamontowania jest podobny – powodują, że skrzydlaci intruzi zmieniają miejsce bytowania. Jednak każde z tych rozwiązań najskuteczniej działa w odpowiednich lokalizacjach. I tak kolce odstraszające ptaki sprawdzają się:

 • na gzymsach,
 • parapetach,
 • klimatyzatorach,
 • balkonach,
 • oraz innych wystających elementach.

W zależności do skali zjawiska montujemy kolce zabezpieczenie przed ptakami, które w różnym zakresie kryją powierzchnię, w obrębie której są montowane.

Można je także zakładać na obiektach pełniących różne funkcje:

 • domach,
 • sklepach,
 • zakładach przemysłowych,
 • kominach,
 • zabytkach,
 • kościołach.

Montaż kolców przeciw ptakom Białystok to zadanie dla profesjonalistów

Kolce po zamontowaniu są mało widoczne, wtapiają się w otoczenie, więc nie wpływają na całościowy wygląd obiektu. Montujemy je, wykorzystując techniki alpinistyczne – to pozwala nam na zachowanie swobody ruchów, która przekłada się na precyzję montażu. Kolce należy zakładać dokładnie i odpowiedzialnie, by pod wpływem czynników atmosferycznych nie uległy obluzowaniu i nie spadły, wyrządzając szkodę przypadkowym przechodniom. To jeden z istotniejszych powodów, by takie zadanie zlecić specjalistom, którzy mają do dyspozycji dobry sprzęt do pracy na wysokościach z wykorzystaniem technik linowych i właściwe narzędzia – tylko to zapewnia trwałość rozwiązania odstraszającego ptaki, jakim są kolce.

gołębie na balkonie

Bezpieczne kolce przeciw ptakom

Niezależnie od tego, na jakim obiekcie pracujemy, zakładamy wyłącznie takie kolce, które spełniają stosowne normy. Dbamy o komfort ludzi, ale nie krzywdzimy miejskiego ptactwa. Kolce są bezpieczne, nie ranią, powodują jedynie, że ptaki szukają wygodniejszego miejsca do przesiadywania i gniazdowania.

Usługa profesjonalnego zabezpieczenia przed ptakami

Każdy właściciel czy administrator budynku chce, by wyglądał on schludnie oraz by przebywanie w jego pobliżu nie wiązało się z przykrymi niespodziankami, które potrafią spłatać żyjące w pobliżu gołębie czy inne ptaki. Jeśli skrzydlaci intruzi zakłócają spokój na Twoim terenie, skontaktuj się z nami pod numerem 609 462 524 📞 lub przez formularz – wspólnie dobierzemy rozwiązanie, które pozwoli Ci odstraszyć ptactwo. Zakładamy kolce przeciw ptakom na terenie Białegostoku i Podlasia, ale to nas nie ogranicza! Z chęcią przyjedziemy trochę dalej!

Zadzwoń