Malowanie elewacji Białystok

Miki Podnośniki > Prace budowlane Białystok > Malowanie elewacji Białystok

Elewacje budynków są dużymi powierzchniami, których pomalowanie wymaga doskonałego zorganizowania prac i podziału zadań. W ten sposób optymalizowany jest cały proces. Pracownicy firmy MIKI dzięki latom doświadczeń w branży usług budowlanych wypracowali metodę malowania elewacji, dzięki której uchodzą za niedoścignionych specjalistów w tej dziedzinie.

Najnowsze osiągnięcia techniki w malowaniu elewacji

Elewacje budynków mają ciągły kontakt z czynnikami atmosferycznymi i cywilizacyjnymi, które wpływają na ich trwałość i estetykę. Jej odświeżenie pozwala na przywrócenie posesji prestiżowego wyglądu. Naszym pracownikom pomagają w tym trzy rzeczy.

 • TECHNIKI DOSTĘPU ALPINISTYCZNEGO – pozwalają nam na malowanie fasad budynków bez czasochłonnego i nieekonomicznego rozstawiania tradycyjnych rusztowań. Jesteśmy przeszkoleni w efektywnym wykorzystywaniu osiągnięć alpinistyki przemysłowej do celów zwianych z profilem naszej działalności, o czym piszemy na naszym firmowym blogu we wpisie: Jak się szkolimy, by profesjonalnie wykonywać prace alpinistyczne.
 • METODY MALOWANIA NATRYSKOWEGO – malowanie typu natryskowego jest w przypadku powierzchni tak dużych i niejednolitych najefektywniejszą metodą, skracającą cały proces i dającą satysfakcjonujące efekty wizualne. Ważną kwestią jest tu dobór odpowiednich farb, które powinny być:
  • dopasowane do podłoża,
  • adekwatne do umiejscowienia budynku (innej powłoki malarskiej wymagają elewacje w miastach i te usytuowane poza nimi),
  • właściwe do wieku budynku (czy jest nowoczesny, czy zabytkowy).

Żaden z tych szczegółów nie umyka naszej uwadze. Wybieramy farby renomowanych producentów, by zapewnić trwałość i odporność powłok malarskich, które nanosimy na fasady budynków powierzonych w nasze ręce.

 • DOŚWIADCZENIE – najnowsze osiągnięcia techniki na nic się jednak zdają w rękach nowatorów. Malowaniem elewacji zajmujemy się od lat, dlatego nasze doświadczenie umożliwia nam wybranie najlepszych, najefektywniejszych rozwiązań. Nasi specjaliści wiedzą, co robią i robią to dobrze.
malowanie elewacji domu

Fachowcy sprawnie malują różnego typu elewacje

Dzięki temu, że mamy do dyspozycji specjalistyczny sprzęt, możemy malować elewacje:

 • domów jednorodzinnych,
 • budynków wielorodzinnych – popularnie nazywanych blokami,
  firm oraz instytucji.

Za każdym razem technikę malowania, farby i inne chemikalia dobieramy tak, by nie niszczyć struktury elewacji. Preparaty, których używamy w codziennej pracy są bezpieczne dla środowiska, nie niosą zagrożenia dla ludzi i zwierząt.

Na jakość malowania elewacji składa się dobre zorganizowanie miejsca pracy

Jakość naszej pracy jest dla nas priorytetowa, dlatego malowanie elewacji przeprowadzamy skrupulatnie, z dbałością o szczegóły oraz o zabezpieczenie miejsc, na których nie powinna się znaleźć farba (okna, balustrady, elementy ozdobne). Zwracamy także uwagę na to, by nie uległy zniszczeniu lub zabrudzeniu rośliny znajdujące się w sąsiedztwie miejsca wykonywania zlecenia – jeśli zachodzi taka potrzeba, osłaniamy je.

Od lat malujemy elewacje w Białymstoku i okolicach

Malowaliśmy już różne elewacje, pomalujemy także Twoją. Skontaktuj się z nami – szczegóły omówmy indywidualnie.