Czyszczenie rynien Białystok

Miki Podnośniki > Prace budowlane Białystok > Czyszczenie rynien Białystok

Rynny są widocznym elementem budynku. Jednak powinny być zadbane nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim dlatego, że od ich funkcjonalności zależy też stan i ogólny wygląd elewacji, fundamentów, a nawet znajdującej się w pobliżu roślinności. Ponieważ rynny zlokalizowane są wysoko, oferujemy również czyszczenie rynien na wysokości.

Profesjonalne czyszczenie rynien

Myjemy rynny różnego rodzaju:

  • z blachy ocynkowanej,
  • z blachy miedzianej pokrytej cynkiem lub akrylem,
  • pokryte tlenkiem tytanu,
  • stabilizowane za pomocą promieni UV,
  • wykonane z PCV.

Rynny standardowo myte są ręcznie. Usuwamy wtedy zalegające w nich liście oraz inne zanieczyszczenia. Przy zleceniu mycia dachu, można również dobrać usługę mycia rynien.

Za każdym razem do materiału, z którego rynny zostały wykonane, dobieramy właściwe środki do czyszczenia, które usuną zabrudzenia powstałe w wyniku oddziaływania zanieczyszczonego powietrza czy kwaśnych deszczy, ale nie uszkodzą struktury rynny. Chemia, którą wykorzystujemy w codziennej pracy, jest skuteczna i bezpieczna, nie powoduje łuszczenia się farby czy jej odbarwień.

Zalety czyszczenia rynien przez fachowców

Zaletą mycia rynien zleconego odpowiednio przygotowanej firmie jest duża skuteczność działań. Nasi pracownicy:

  • wykonują swoje zadania profesjonalnie i dokładnie,
  • wypłukują z wnętrza rynny piasek, liście, igliwie i gałęzie co wpływa na drożność rynien.
zapchana rynna

Swobodna praca na wysokościach przy czyszczeniu rynien

Rynny – w zależności od wysokości obiektu (budynku jednorodzinnego, wielorodzinnego, firmowego, przemysłowego) – znajdują się na różnych wysokościach. By je efektywnie wyczyścić, trzeba mieć do nich nieskrępowany dostęp. W wielu sytuacjach metody tradycyjnego dostępu okazują się niewystarczające. W praktyce oznacza to, że drabina jest na tyle mało użyteczna, że częściej sięgamy po podnośniki koszowe czy techniki dostępu linowego. Daje nam to nieograniczone możliwości manewrowania sprzętem czyszczącym i docierania do daleko i niefortunnie położonych miejsc (wnęk, zagłębień).

Pracujemy kompleksowo: czyścimy i naprawiamy rynny

Bardzo często w parze z czyszczeniem rynien wykonujemy usługi związane z naprawą rynien. Usunięcie zanieczyszczeń z PCV czy różnego typu metali, z których wykonywane jest orynnowanie, uwidacznia usterki, pęknięcia czy miejsca nieszczelne.

Profesjonalne usługi czyszczenia rynien w Białymstoku

Pracownicy firmy MIKI Podnośniki mają doświadczenie, które umożliwia im zaplanowanie sposobu realizacji zlecenia w taki sposób, by zoptymalizować czas i koszty. Białostoczanie chętnie korzystają z naszych usług prac wysokościowych, ponieważ przez lata funkcjonowania w branży wypracowaliśmy sobie opinię rzetelnego i dokładnego wykonawcy. Nieustannie rozwijamy się w swoim fachu, dlatego nasze działania wciąż zyskują na jakości. Zapraszamy do kontaktu! Aby uzyskać wycenę wystraczy zadzwonić pod numer 609 462 524. Świadczymy usługi nie tylko w Białymstoku, ale również na terenie Podlasia.

Zadzwoń