Prace budowlane Białystok

Miki Podnośniki > Prace budowlane Białystok

Na prace budowlane z naszej oferty składa się szereg usług, będących złożonym organizacyjnie zespołem działań, wymagających szczegółowego zaplanowania i precyzyjnego wykonania przez grupę odpowiednio przygotowanych osób oraz podlegających normom zawartym z Ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2016 r. poz. 290).3

Kompleksowe prace budowlane na wysokości

Ponieważ dysponujemy specjalistycznymi zwyżkami i podnośnikami koszowymi, a także mamy uprawnienia do pracy na linach, roboty budowlane przeprowadzamy niezależnie od wysokości budynku. Jeśli jego szczyt wymaga działań renowacyjnych, prowadzimy:

  • naprawę dachów o różnej konstrukcji,
  • malowanie dachów niezależnie od ich kształtu. O tym, jak to wygląda w naszym wykonaniu piszemy na naszym blogu: Profesjonalne malowanie dachów w 12 krokach.

Dbamy też o system odprowadzania wody opadowej, wykonując

  • naprawę i mycie rynien zależnie od ich stanu i aktualnie panujących warunków atmosferycznych. Więcej na ten temat dowiedzieć się można z artykułu: Rynny – dlaczego trzeba o nie dbać (kilka słów o naprawach i myciu przed zimą).

Aby poprawić wygląd całego budynku, odnowić go lub nadać mu charakter, proponujemy:

  • generalne malowanie elewacji niezależnie do materiału, z którego została wykonana,
  • usuwanie graffiti bez względu na jego rozległość i kolorystykę.

Po odnowieniu elewacji i zawsze wtedy, kiedy zależy nam na tym, by nie była ona niszczona przez skrzydlatych intruzów, wskazane jest

  • zakładanie siatek lub kolców przeciw ptakom. Zasadę działania tego środkach zaradczego wyjaśniamy we wpisie blogowym: 8 powodów, by zakładać siatki lub kolce przeciw ptakom.

Nasze usługi prowadzimy także wewnątrz budynków, w miejscach, do których trudno samodzielnie się dostać, by wykonać konieczne czynności. Jedną z nich jest:

  • wymiana kratek wentylacyjnych niezbędnych do utrzymania właściwego krążenia powietrza.

Prace budowlane w białostockich domach, firmach i urzędach

Wielokrotnie wspominaliśmy o tym, że tym, co nas wyróżnia jest kompleksowość naszej oferty i działań podejmowanych na posesjach naszych Klientów. Dodatkowo jeszcze, dbając o komfort i satysfakcję przebywania na ich terenie, a także na terenie miasta w ogóle, przygotowaliśmy ofertę usług komunalnych.

Oddaj swoją posesję w nasze ręce

Powierzone nam zadania wykonujemy sumiennie, maksymalizując efekty i minimalizując czas potrzebny do ich uzyskania. Jesteśmy skuteczni i niezawodni, ponieważ doskonale przygotowaliśmy się do wykonywania naszej pracy, co przybliżyliśmy na naszym firmowym blogu w teście: Jak się szkolimy, by profesjonalnie wykonywać prace alpinistyczne.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz instytucje, można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub osobiście (zobacz mapkę dojazdu).

Zadzwoń