O nas

Filary współpracy z firmą MIKI

Jesteśmy młodym, dynamicznie pracującym zespołem ludzi, którzy nie boją się wysokości i potrafią wykorzystać zdobycze techniki, by ją sobie podporządkować. Wierzymy, że jasno scharakteryzowana współpraca decyduje o tym, że Klienci wybierają właśnie nasze usługi i kiedy zajdzie taka potrzeba – do nas wracają.

PROFESJONALIZM naszej ekipy

Zawodowstwo zobowiązuje. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dbamy o to, żeby się w tym zakresie rozwijać i doskonalić, zdobywamy nowe doświadczenia i nowe umiejętności – przeczytaj na naszym firmowym blogu Jak się szkolimy, by profesjonalnie wykonywać prace alpinistyczne. Technika idzie do przodu, a my razem z nią.

Oto na co zwracamy uwagę w codziennej pracy:

  • umowa określająca zakres prac, zastosowane technologie, wykorzystane materiały,
  • terminy porządkujące naszą pracę i plany Klienta,
  • korzystna organizacja pracy,
  • informowanie Klienta o zaawansowaniu zlecenia.

Znani jesteśmy z życzliwego usposobienia i optymistycznego, ale niepozbawionego realizmu, podejścia do zleceń. Z nami chce się pracować!

BEZPIECZEŃSTWO naszych pracowników i otoczenia, w którym pracują

Dysponujemy osobistymi predyspozycjami do pracy na wysokościach – potrafimy się tam odnaleźć i działać w skuteczny sposób. Potwierdzają to aktualne zaświadczenia lekarskie, odbyte kursy BHP oraz certyfikaty uprawniające do pracy na linach na poziomie IRATA L1/OTDL P1 – to nie są umiejętności sportowe, ale poważne kompetencje charakteryzujące alpinistów przemysłowych. Przestrzegamy przepisów prawa związanych z zachowanie bezpieczeństwa własnego i osób, które mogą znaleźć się w zasięgu naszych robót na ziemi.

Piszemy o tym szczegółowo na naszym blogu w artykułach:

JAKOŚĆ pracy i jej efektów

Jesteśmy przekonani, że to nasze podejście do zadania decyduje o jego powodzeniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by działać rzetelnie i precyzyjnie, pamiętając o zachowaniu porządku w miejscu wykonywania zlecenia. Pracujemy w ochronnych ubraniach, specjalnych butach i – jeśli sytuacja tego wymaga – w kaskach czy ochronnych okularach. Wiemy, jak ponosić naszą produktywność i robimy to, by spełniać wymagania naszych Klientów.

SKUTECZNOŚĆ stosowanych środków i urządzeń

Wybieramy zawsze urządzenia renomowanych marek i środki przeznaczone do profesjonalnego stosowania – wydajne i niestanowiące zagrożenia dla powierzchni, na których są stosowane, dla ludzi, którzy się nimi posługują oraz dla tych, którzy będą w przyszłości mieli do czynienia z miejscami ich aplikacji. Przestrzegamy wytycznych producentów materiałów wykorzystywanych na co dzień, co pozwala na zoptymalizowanie ich działania.