Montaż reklam i banerów – jedna z ważnych usług wśród prac wysokościowych

Miki Podnośniki > Blog  > Prace wysokościowe  > Montaż reklam i banerów – jedna z ważnych usług wśród prac wysokościowych
Fachowy montaż reklamy
Montaż reklam i banerów – jedna z ważnych usług wśród prac wysokościowych

Współczesna przestrzeń miejska jest często tak bardzo zagospodarowana reklamami, że aby się na jej tle wyróżniać, trzeba skorzystać z najbardziej widocznych nośników. Należą do nich między innymi wielkoformatowe banery, których umiejscowienie przekłada się na lepszy odbiór oraz skuteczny przekaz treści. Decydując się na usługę montażu reklam i banerów możesz mieć pewność, że wzrośnie Twoja widoczność, a przez to również skuteczne budowanie wizerunku marki w oczach potencjalnych klientów.

Propozycja montażu banerów dla centrów handlowych, agencji reklamowych i nie tylko

To właśnie centra handlowe i agencje reklamowe najczęściej zlecają montaż reklam, na przykład w postaci banerów, natomiast propozycja skierowana jest także do różnych firm oraz przedsiębiorstw, które mają już gotową reklamę w ostatecznej formie, przygotowaną do montażu. Profesjonalne usługi montażowe są pomocne w prawidłowym zamocowaniu, bez naruszania struktury ścian, elewacji czy innych konstrukcji, na których ma zostać zamieszczona reklama.

Podczas montażu reklam należy przestrzegać poniższych wytycznych, a należą do nich:

  • terminowość – ma znaczenie zwłaszcza w przypadku billboardów informujących o krótkotrwałych promocjach, natomiast jest istotna także w każdej innej realizacji ze względu na szacunek do Klienta,
  • precyzja – łączenie ze sobą części wspomnianych wyżej billboardów, odpowiednie zamontowanie tablic reklamowych, liter albo szyldów wymaga dokładności, ponieważ całość ma wyglądać spójnie i profesjonalnie,
  • odpowiednie przygotowanie – dotyczy przede wszystkim sprzętu i narzędzi montażowych, których nie może zabraknąć w trakcie realizacji. Należy także zabrać wszystkie elementy reklamy, aby mieć je przy sobie podczas montażu,
  • usprawnienie prac na wysokościpodnośniki koszowe oraz inne zwyżki, a także profesjonalny sprzęt do alpinistyki przemysłowej, zapewniają szybki i sprawny dostęp do ram banerowych, a także innych wysoko zlokalizowanych miejsc.

Montując banery, siatki wielkoformatowe oraz inne formy reklam, precyzyjnie dobieramy odpowiednie podnośniki, a ponieważ dysponujemy różnymi podnośnikami, możemy dostosować jeden lub kilka z nich do danej realizacji.

Fachowy montaż reklam i działania towarzyszące

Wśród stałych oraz sporadycznych zleceń zdarzają się bardzo różne zadania, dlatego mamy doświadczenie w montowaniu i eksponowaniu różnych form reklamowych, od standardowych kasetonów poprzez nowoczesne frontlighty po wielkoformatowe banery w imponujących rozmiarach. Aby jednak zadanie mogło być zrealizowane w pełni, polecamy wszechstronne działania, czyli:

  • montaż stelaża – może to być zarówno aluminiowe obramowanie banerów, jak też konstrukcja nośna pod szyldy lub blaszany stand do wyklejania billboardów,
  • montaż reklamy – główna część każdego zlecenia, gdzie nasi fachowcy wykazują się precyzyjnymi działaniami wyklejenia lub zamocowania,
  • serwis reklam – zwłaszcza w przypadku długotrwałych ekspozycji może to być między innymi czyszczenie, wymiana oświetlenia, mocowanie dodatkowych zabezpieczeń.

Fachowcy w montażu reklam

Prawidłowo przygotowana, przyciągająca wzrok reklama wymaga odpowiedniej ekspozycji. Bez względu na to, czy znajdzie się w centrum miasta, na jego obrzeżach czy przy lokalnych drogach, ma szansę zwrócić uwagę przechodniów i kierowców. Warto wykorzystać ten potencjał w promowaniu własnej działalności, a montaż i prace towarzyszące pozostawić profesjonalistom. Współczesne techniki alpinistyczne oraz dostępne podnośniki to odpowiednie rozwiązania.

Wysoka jakość montażu na wysokościach – z dbałością o detale

Przeciwieństwem zaniedbanych powierzchni reklamowych są te traktowane z należytą uwagą. Jeżeli dana powierzchnia służy cyklicznemu wyklejaniu, ważne jest staranne usunięcie wcześniejszych warstw, aby nowa przylegała równomiernie i wzmagała poczucie estetyki. Jeżeli natomiast całość w formie banera ma zostać zamocowana w ramie banerowej, należy sprawdzić stan tej ramy, zniwelować ewentualne odpryski farby i odkształcenia.

Idealnie przygotowane płaszczyzna do montażu reklam, w tym montażu banerów, nie jest dziełem przypadku lecz intensywnych prac profesjonalistów, odpowiednich przygotowań i indywidualnego planowania działań. Takie prace wykonujemy, dlatego wybierając markę MIKI możesz powierzyć nam najbardziej zaawansowane realizacje.