Mycie dachów Białystok

Miki Podnośniki > Czyszczenie i mycie Białystok > Mycie dachów Białystok

Dachy, poza oczywistą funkcją konstrukcyjną i użytkową, mają też znaczenie estetyczne. To przecież duży, rzucający się w oczy element budowli. Z racji umiejscowienia jest szczególnie narażony na działanie czynników brudzących, których osiadaniu i zatrzymywaniu sprzyja także faktura połaci dachowej. Procesom tym można jednak przeciwdziałać. Ekipa firmy MIKI specjalizująca się w myciu dachów przywraca im korzystny wygląd.

Mycie dachów metodą wysokociśnieniową

Umyliśmy już wiele białostockich i okolicznych dachów na budynkach mieszkaniowych i użytkowych – zawsze z powodzeniem. W codziennej pracy wykorzystujemy:

W ten sposób możemy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na dachu – niezależnie od jego kształtu.

Posługujemy się certyfikowanym sprzętem w postaci wysokociśnieniowych myjek, gwarantującym bezpieczeństwo i skuteczność. Do każdego zlecenia indywidualnie dobieramy środki czyszczące specjalnego przeznaczenia – adekwatne do rodzaju powierzchni:

  • dachówki ceramicznej,
  • dachówki cementowej,
  • blachodachówki,
  • blachy trapezowej,
  • gontu bitumicznego.

Rodzaj chemii myjącej dobieramy także pod kątem rodzaju zabrudzeń:

  • atmosferycznych (kurz, pył),
  • przemysłowych (spaliny, smary),
  • biologicznych (mchy czy porosty).
mycie dachu karcherem

Nowoczesne czyszczenie hydrodynamiczne

Dysponujemy doświadczeniem, które pozwala nam trafnie dobierać narzędzia, środki i techniki mycia tak, by efekty naszej pracy utrzymywały się jak najdłużej. Mycie pod ciśnieniem pozwala na usunięcie nawet tych zabrudzeń, które gromadziły się na dachach latami.

Dachami zajmujemy się kompleksowo, dlatego w umycie powierzchni dachowej jest dla nas podstawą do prowadzenia dalszych działań. Uzupełniająco proponujemy:

  • zabezpieczenie dachu środkami grzybobójczymi,
  • impregnowanie preparatami zabezpieczającymi przed absorpcją wody.

Praktyczne aspekty profesjonalnego mycia dachów

Mycie wysokociśnieniowe, poza tym, że przywraca dachowi estetykę, pozwala na wyłapanie niewidocznych z dołu, ukrywających się pod warstwą zabrudzeń, uszkodzeń połaci dachowej i połączonego z nią systemu odprowadzającego wodę opadową. Wtedy warto zlecić nam również naprawę dachu czy naprawę rynien. W ten sposób maksymalizujemy efekty wizualne i praktyczne.

Białostockie dachy pod opieką firmy MIKI

Myciem dachów zajmujemy się na tyle długo, że opracowaliśmy standardy postępowania w różnych przypadkach i sytuacjach nieprzewidzianych czy nietypowych. To sprawa, że jesteśmy w swojej pracy elastyczni, dopasowujemy się do wymagań Klientów i je realizujemy. Jeśli Twój dach wymaga fachowego mycia – skontaktuj się z nami.