Czyszczenie i mycie Białystok

Miki Podnośniki > Czyszczenie i mycie Białystok

Doskonale rozumiemy to, że miejsce zamieszkania czy pracy powinno być zadbane – wymagają tego powszechne poczucie estetyki i BHP. W związku z tym przygotowaliśmy optymalną ofertę sprzątania powierzchni pionowych, poziomych, wysokich i naziemnych.

Mycie wysokociśnieniowe, czyszczenie, odkurzanie na wysokości i na ziemi

Jeśli cały budynek wymaga renowacji, proponujemy:

  • mycie elewacji tynkowych, kamiennych, blaszanych oraz ze szkła (domy jednorodzinne, budownictwo wielomieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej),
  • mycie dachów różne zlokalizowanego bez względu na kształt (spadzisty, pulpitowy, wieżowy itd.),
  • czyszczenie kominów przemysłowych, jak i tych na dachach budynków mieszkalnych.

By odświeżyć wygląd posesji, przeprowadzamy:

  • profesjonalne mycie okien – tych umieszczonych wysoko, dużych, jak i tych o skomplikowanej, dekoracyjnej budowie.

A jeśli teren wokół również wymaga uporządkowania, przyjmujemy zlecenia:

  • mycia kostki brukowej niezależnie od sposobu jej produkcji, materiału, z którego została wykonana, rodzaju powierzchni, kształtu, wielkości czy koloru; więcej na ten temat w artykule: Białostockie bruki. Profesjonalny poradnik mycia kostki brukowej;
  • mycia ogrodzeń bez względu na kształt (minimalistyczny, fikuśny) i materiał wykonania.

Przy tego typu zadaniach zwracamy szczególną uwagę na to, by nasze działania nie wpłynęły negatywnie na otoczenie wokół, co ma szczególne znaczenie przy pracy w ogrodach.

mycie kostki brukowej

Specjalistyczne sprzątanie w Białymstoku

Jeśli w posesji lub wokół niej prowadzony był remont, nasza ekipa przywróci odnowionym przestrzeniom stan przyjazny dla ich użytkowników. W ramach usługi sprzątania poremontowego przygotowujemy pomieszczenia i teren zewnętrzny do ponownego wykorzystania: szybko, sprawnie, tak by nie zakłócać innych odbywających się tam prac. Nieodłącznie towarzyszącymi nam narzędziami są:

  • efektywne wysokociśnieniowe myjki,
  • wydajne odkurzacze przemysłowe,
  • profesjonalna chemia czyszcząca, jeśli trzeba – biodegradowalna.

Do tego celu stosujemy specjalistyczną chemię oraz myjki wysokociśnieniowe i odkurzacze przemysłowe.

O tym, jak to wygląda w praktyce piszemy na naszym firmowym blogu w artykule: Remont i co dalej? Sprzątanie na zamówienie.

Na co dzień korzystamy z technik dostępu linowego oraz tradycyjnego

Nasza ekipa dysponuje kwalifikacjami do tradycyjnie rozumianej pracy na wysokości (drabiny, podnośniki, zwyżki) oraz uprawnieniami do wykorzystywania technik alpinistycznych. Każdorazowo dobieramy metodę do zlecenia, by jak najskuteczniej usuwać zabrudzenia z miejsc trudno dostępnych. To pozwala na zekonomizowanie całej procedury pod względem finansowym i czasowym, co dla wielu naszych Klientów ma kluczowe znaczenie.

Posprzątamy u Ciebie

Niezależnie od przedmiotu zlecenia, swoją pracę wykonujemy rzetelnie, w sposób bezpieczny dla otoczenia, środowiska oraz znajdujących się w pobliżu osób, z pogodnym, otwartym nastawieniem, którym zyskujemy zaufanie Klientów.

Zadzwoń