Prace wysokościowe

Miki Podnośniki > Blog  > Prace wysokościowe
wycinka drzew metodą alpinistyczną

Alpinistyczna wycinka drzew

Wycinka drzew zazwyczaj oznacza konieczność wynajęcia solidnego sprzętu lub zatrudnienia firmy, która cały proces przeprowadzi w sposób zgodny z zasadami bezpieczeństwa i z poszanowaniem przyrody. To zwykle usługa znacznie przekraczająca...

Podnośniki koszowe ułatwiają robotę na wysokościach

Podnośniki koszowe jako ułatwienie w pracach na dachu

Rozwój nowych technik skutkuje powstawaniem wygodnych rozwiązań, pozwalających szybko i skutecznie realizować zadania, które jeszcze kilka lat temu były skomplikowane i pracochłonne. W dziedzinie robót wysokościowych ostatnio bardzo popularne są...

Praca wysokościowa - wykonywana przez pracownika doświadczonego

Prace wysokościowe – co warto wiedzieć

Prace wysokościowe wykonywane w naszych miastach, najczęściej kojarzone są z myciem okien w wysokich wieżowcach. Jednak nasza firma, profesjonalnie zajmująca się świadczeniem takich usług, posiada w swoim portfolio wiele innych...

Sterta drewna po wycince drzew

Jak poradzić sobie z wycinką drzew

Zgodnie z panującymi obecnie trendami wszystkie tereny zielone, jakie występują w naszych miastach, to zaplanowane i odpowiednio pielęgnowane oraz kształtowane obszary. Powinny być przede wszystkim bezpieczne. Jedną z metod pielęgnacji...

10 praktycznych zastosowań podnośników

W codziennej pracy często używamy podnośników oraz zwyżek, aby usprawnić standardowe działania. Pozwala nam to bez drabin i rusztowań dostać się bezpiecznie na wyższe kondygnacje budynków naszych Klientów, aby przeprowadzać...